Araba Parçalama Oyunu

Bu güne kadar çeşitli araba yarışı ve araba park etme oyunları oynadınız peki ya hiç araba parçalama oyunu oynadınız mı?

Araba parçalama oyunu araba oyunları kategorisinde pek yaygın olmayan ancak oldukça zevkli ve stres atmaya yarayan bir oyun. Bu oyunda birbirinden lüks arabaları özgürce parçalayabilecek ve eğlenebileceksiniz. Bir hurdalıkta geçen oyun da kaşınıza çıkan arabaları mouse ile tıklayarak parçalamanız gerekiyor. Bu durum hem harika bir zevk veriyor hemde stres atmayı sağlıyor. Ancak işin kötü yanı oyunun belli bir süresi olması. O süre zarfında arabayı parçalamanız gerek. Yani hem hızlı düşüneceksiniz hemde hızlı hareket edeceksiniz yoksa oyunu bitirmeniz pekte kolay olmaz.

Büyük küçük, kız veya erkek fark etmeksizin araba oyunları bir çok kişinin sevdiği oyunlardır. Ancak araba oyunları kategorisinde bazı klasik oyunlardan dolayı farklı oyunları görmek pek mümkün olmaz. Mesela bu güne kadar hiç araba parçalama oyunları diye bir türün var olduğunu bilmeyen kişiler bile var. Ancak eminiz oynadıktan sonra bu oyun türünün ne kadar zevkli ve farklı bir eğlence sunduğuna inanamayacaksınız.

Bu yazı Ananın Oyunları kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>